Fundusze europejskie

O firmie

Crane and building construction site against blue sky

Nasza firma działa na rynku dokładnie od 1991 roku jako prywatne przedsiębiorstwo wielobranżowe. Obecnie swoje usługi świadczymy jako HG P.W. Herbert Grochla. Nasza firma posiada swój oddział w miejscowości Hanau na terenie Niemiec.

Stawiamy na fachowców

Nasza kadra kierownicza posiada wieloletnie doświadczenie, a wszyscy pracownicy odpowiednie kwalifikacje zawodowe, które zdobywali zarówno w kraju jak i za granicą. Od zawsze cenimy dobrych fachowców i stawiamy na ich ciągły rozwój – wszystko po to, aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Ceniona firma na rynku niemieckim

Przez wszystkie lata prowadzonej działalności głównie w zakresie handlu i usług budowlanych, nasza firma stale się rozwijała zwieszając systematycznie liczbę zatrudnionych pracowników. Zdobywając uznanie oraz pozytywne opinie wśród naszych dotychczasowych klientów, pozyskiwaliśmy jednocześnie coraz to więcej zleceń w branży budowlanej głównie na rynku niemieckim. Dzięki temu, obecnie po 24 latach działalności, możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz sporą liczbą zadowolonych klientów.

Zakres naszych usług

Zakres działalności naszej firmy obejmuje wykonawstwo stanów surowych obiektów – kubaturowych, przemysłowych, mostowych oraz wszelkich innych obiektów inżynieryjnych.

Prowadzimy również nadzory prac budowlanych w zakresie kierowania robotami i nadzoru inwestorskiego oraz wykonujemy przeglądy techniczne budynków w zakresie konstrukcji.

Ponadto świadczymy także usługi w zakresie wynajmu rusztowań oraz handlu wyrobami i materiałami budowlanymi oraz przemysłowymi.

Korzyści dla Klienta:

  • prawie 25 lat doświadczenia w branży budowlanej,
  • wykwalifikowana kadra kierownicza oraz doświadczeni fachowcy budowlani,
  • szeroki zakres świadczonych przez nas usług (wykonawstwo, nadzór, wynajem rusztowań, handel)
  • najwyższa jakość świadczonych usług – solidność, indywidualne podejście, terminowość,
  • na każdym etapie współpracy oferujemy pełne wsparcie i fachowe doradztwo,
  • pozytywne recenzje dotychczasowych klientów.

Działamy na rynku już od 24 latRealizacje


HG p.w. Hebert Grochla
44-180 Toszek
ul. Rynek 20
tel. +48 32 233 50 23
tel./fax +48 32 233 53 53
e-mail: info@hg.com.pl